Nasz Zespół

Agnieszka Pełka-Krzykawska

Agnieszka Pełka-Krzykawska

Lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów

Agnieszka Pełka-Krzykawska lekarz weterynarii, specjalista chorób psów i kotów ,absolwent wydziału weterynaryjnego we Wrocławiu. Prawo wykonywania zawodu uzyskała w 2000r, tytuł specjalisty uzyskała w 2006 roku. Od tego czasu pogłębia swoją wiedzę na licznych sympozjach, konferencjach naukowych, kursach i warsztatach praktycznych. Zajmuje się głównie chirurgią, radiologią ,diagnostyką laboratoryjną. 19 lat praktyki w zawodzie pozwala na wykorzystanie doświadczenia w każdej dziedzinie.
Ponieważ głównymi pacjentami przychodni są psy i koty, specjalizacja umożliwia szerokie spojrzenie na choroby zwierząt domowych, prowadzenie dokładnych badań, szeroką diagnostykę, leczenie i zabiegi chirurgiczne. Wiedza z zakresu diagnostyki laboratoryjnej pozwala na dokładne wykonywanie badań diagnostycznych i dokładną i interpretację wyników, co przekłada się na leczenie. Indywidualne podejście do pacjenta pozwala szybko ustalić przyczynę choroby zwierząt. Oferujemy pełną diagnostykę oraz kompleksowe leczenie schorzeń ostrych i przewlekłych, szeroką pulę badań dodatkowych i konsultacje specjalistyczne.

Katarzyna Koczur

Katarzyna Koczur

Uczennica technikum weterynaryjnego

Absolwentka technikum weterynaryjnego w Krakowie, ukończyła szkołę w 2020 roku z bardzo dobrym wynikiem.Od 2018 roku w naszej lecznicy służyła pomocą i starannie przygotowywała się do pełnienia zawodu wykonując czynności zlecane przez lekarzy weterynarii.W lutym 2020 roku ukończyła kurs groomerski w Krakowie ,który pozwolił jej na otwarcie własnego salonu pielęgnacji zwierząt mieszczącego się na terenie centrum leczenia zwierząt.

Magdalena Kolczyk

Magdalena Kolczyk

Lekarz weterynarii

Absolwentka uniwersytetu przyrodniczego we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów z bardzo dużym zaangażowaniem rozpoczęła staż w naszej przychodni weterynaryjnej. Jej główne zainteresowania to kardiologia i dermatologia. Swoją wiedzę poszerza na licznych kursach kardiologicznych oraz sympozjach naukowych gdzie zgłębia tajniki chorób serca i skóry.

Mateusz Pyrzanowski

Mateusz Pyrzanowski

Lekarz weterynarii

Mateusz Pyrzanowski lekarz weterynarii, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, po ukończeniu studiów uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach. Szczególnie interesuje się diagnostyką ultrasonograficzną i diagnostyką laboratoryjną. Przyjmuje również zwierzęta egzotyczne. Wykonuje badania ultrasonograficzne na wysokiej jakości sprzęcie esaote MyLabSixVet

Nasza Przychodnia